Ambasadoarea Israelului: Dragnea și Dăncilă au fost invitați la Tel Aviv de premierul Netanyahu. Sperăm că vor avea întâlniri fructuoase - Hotnews Mobile
1 € 4,7621 1 USD 4,2658duminică 19 mai 2019
niciodata
kingdavidhotel(banat pentru adevar?) [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:06
-10/16
n-am mai vazut atatea postari critice la adresa Israelului si a lui Beni! Nici macar cand ucid civili prin teritoriile ocupate sau impusca lunetistii cate-un copil ca sa nu-si piarda buna dispozitie!

Teribil! Si asta sspune multe despre profilul comentatorilor.....
De ce merge si Dragnea ? Vasilica e nimeni pe lume
Kivek [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:26
+12/12
inca o confirmare a faptului ca Vasilica Viorica e nimeni pe lume, o agamrata controlata de Dragnea care e adavartul prim ministru...Vasilica nu poate fi lasata de capul ei ca cine stie ce mai spune
De ce merge cu Dragnea?
paonipao [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 13:49
+5/5
Pai o duce s-o dea cu capatana de zidul plangerii!
Ca să facă economie.
asavreau [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 14:01
+4/4
Să fie cazați în aceiași cameră de hotel.**.
a
adrian67 [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:41
+9/9
Tu fiind primul postac si avand primul comentariu, ma intreb de unde stiai ce profil au cei care posteaza comentarii. Va invata pe la PSD numai prostii. Ma intreb ce caractere aveti voi postacii PSD? Cati bani va ofera aia? Ca daca va dau tot la cuvant postat, mai bine va duceti la call-center. Stati si la lumina, la aer, mai socializati cu cate o don'soara simpatica. Asa, stati la subsol, "socializati" numai cu Olguta, Codrin, Daddy. Apropo, cand vorbiti cu Pavianul, tot de pe foi va citeste?
Pai cum ai vazut...
paonipao [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 13:58
+5/5
postarile?
Pentru ca la articolul asta esti primul ce ai postat!
Te-oi fi gandit tu asa ca cei ce sunt impotriva lui Dragnea ar putea fi si impotriva Israelului...!?

Pana si tu...cred ca nu dai doi bani pe logica ta!

Oricum noi (cei ce sunt impotriva ciumei rosii) suntem suta la suta convinsi de indoctrinarea ta bolsevica!
Nu ai cum sa ne convingi de contrariu!
"Profilul " lumii politice actuale...
blackarrow [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 22:23
0/0
include o serie de referinte negative la adresa lui Netanyahu , deci putem spune mai popular ca paduche la paduche trage . Asa ca nu ne putem astepta la ceva bun pt. noi , mai ales ca Iohannis e ocolit , evident ca nu e lucru curat .
Postarile critice pe care le vezi in ceasca de cafea probabil , sunt pe buna dreptate intemeiate , te minunezi degeaba ,probabil esti naiv .
a
adrian67 [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:17
+8/12
Stimata Doamna Ambasador, si noi poporul roman speram ca vor avea inatlniri fructuoase, chiar spectaculoase cu cei de la Statul Islamic. Cred ca daca o vad aia pe Dancila se autodesfiinteaza, razboiul din Siria se incheie, Bashar isi da demisia si pleaca in Iran, Kim se retrage din politica, etc.
cand
lula [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 12:56
+5/5
ii vad freza, vrei sa spui.
a
adrian67 [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 13:56
+3/3
Si freza, dar mai ales ce scoate pe gura. Ii baga-n UE urgent.
Comment sters de user
Lok [anonim], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:20
+8/12
Se gandeste la azil?
Vaka [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:55
+5/5
Poate simte ca se strange funia la par.
Pregateste un azil politic ceva, ca doar e persecutat si vant politic. Cand el saracul vrea sa duca Romania pe noi culmi de civilizatie si progres.
Cred ca a fost cea mai rapida actiune de acest gen
Cataleya [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:26
+7/7
Adica sa nu treaca decat 2 zile intre invitatie si vizita, avand in vedere ca e vb totusi de o invitatie oficiala, facuta de premierul unui stat, premierului altui stat.

Bibi a trimis invitatia duminica, iar miercuri, Dancila si Dragnea s-au urcat deja in avion )))

Dar cand e vb de interese strict personale, nu-i vreme de pierdut!
mda...
liviu_ [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:44
+12/12
intalnire cu un comdamnat pt coruptie si o sluga...

incep sa am MARI indoieli despre bunele intentii ale evreilor in legatura cu Romania!
Comment sters de user
Lok [anonim], Miercuri, 25 aprilie 2018, 14:39
+3/3
Hmmm...
Martha Logu [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:49
+9/9
Oportunistul Netanyahu a chemat unul dintre cei mai corupti lideri, in speranta ca-l convinge usor sa mute ambasada pe ceva spaguta.

Privind marsavia israeliana, sa speram ca tarile UE nu or sa mute niciodata ambasadele in Ierusalim. Sa le fie de bine!
Un pic de eticheta
Vaka [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 11:52
-8/8
Cand se vorbeste despre in ambassador se foloseste apelarea "excelenta sa domnul/doamna...". Este o treaba simpla si nu trebuie amestecata cu linia pozitiva sau negativa a articolului.

Pur si simplu arata ca jurnalistul autor al articolului isi stie meseria.
...dragnea in ce calitate merge?...
mitocanu [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 12:58
+8/8
...aha este prieten cu netanyahu...adica un condamnat penal cu un suspect penal...
In ce calitate?
Cataleya [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 13:27
+3/3
In calitate de inculpat care vrea sa scape de termenul pe care-l avea astazi in fata judecatorilor.
fructuase ...
sareta [utilizator], Miercuri, 25 aprilie 2018, 14:45
+3/3
Vor fi fructuase doar daca se intorc cu cei cativa de jefuitori condamnati in romania si ascunsi la Israel ! In rest de nu va fi asa doar mare scarba !