Ministrul olandez de Externe a demisionat dupa ce a mintit in legatura cu o intalnire cu Putin - Hotnews Mobile
1 € 4,7480 1 USD 4,1981miercuri 20 feb 2019
Occidentul e pierdut...
demaGOGU [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 19:55
-13/17
....daca va continua sa isi execute oamenii care au curajului adevarului.
Până la urmă, a ales să-și asume greșeala
Nyk1 [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 19:56
-7/19
Să sperăm că și ceilalți occidentali care au făcut afirmații false despre Fed.Rusă și despre Putin îi vor urma exemplul.
Serios??
Toreador [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 22:21
+3/7
de cand urmaresc comentariile articolelor de pe HN vreau sa zic ca am vazut postaci pro NATO, spalati pe creier care vad in NATO o masinarie a binelui absolut, am vazut oameni care pupa dosul americanilor, dar ca tine mi-a fost rar sa vad ... deci imi amintesc de vremurile comunismului ... de vremurile cand cantam "URSS noi sutem prietene o mie de secole" ... bai baiatule ... Rusia este foarte departe de bunatatea absoluta ... iar Putin ... pfff ... Putin este KGB pur ... este un om malefic ... care are un plan pt tara lui ... si care nu va ezita sa calce pe cadavre pt a il infaptui ... si acum ca am dat in ambele tabere de "lobotomizati" astept sa vad la minus cat ajung ... -24 banuiesc
Eu ti am dat Plus
un domn [utilizator], Miercuri, 14 februarie 2018, 10:53
0/0
Sa nu ma bagi in plutonul “minus “
PSD and CO
falcoind [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 20:05
+10/14
se aude , asta înseamnă o țara civilizata , Valcov , Dragnea , Ponta și mai câți alți se aude asta vrem și noi .
2006 sau 2016? Hotarati-va odata!
Z0r0 [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 20:15
-7/9
?
asta-i propaganda ruseasca
Jesuis.PasCharlie [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 20:39
-4/8
Are o figura europeana de om profund cinstit si pe desupra este si occidental .Nu cred ca este adevarat ca a mintit.
Ce ghinion pe el
Spiky [utilizator], Miercuri, 14 februarie 2018, 12:36
+1/3
Să triască într-o țară în care adevărul contează. Acilea în țărișoara noastră, contează doar propaganda - vezi droaia de postaci muscali care a năpădit subsolul comentariilor de la acest articol precum gândacii o bucătărie murdară....