Scadere dramatica a numarului de elevi in Vaslui in doar sase ani: zeci de scoli si gradinite desfiintate - Hotnews Mobile
1 € 4,6669 1 USD 4,0761vineri 19 oct 2018
Au migrat in Teleorman...
Johanis [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 14:57
+17/17
pentru un trai mai bun si pentru sansa de ajunge in varful politicii romanesti!
no problem...
Dr.Mythnick [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 14:57
+9/9
PSD are nevoie de prosti pentru viitor... cine e intreg la minte, nu voteaza PSD.
PSD = moarte, foamete, saracie, durere.
Marionette [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 15:22
+15/21
Soldovenii din Vaslui sunt ca aia din Republica Moldova. Aia vin in Romania, obtin cetatenie romaneasca, calatoresc prin Occident, se implinesc ca oameni prin Occident facand munca cinstita si cand e sa vina vreamea votului la ei in tara si au de ales intre pro-occidentali si pro-mafie ruseasca toti vorbesc intre ei "ai votat cu ai nostri?" referindu-se la rusnaci, evident.
Adica soldoveanul fuge ca nu mai e de trait la el in tara, Mafia a furat tot, nu mai are ce manca, i-a impartit familia in prostituate si raketi, nu are bani sa creasca un copil, ca i-au furat tot mafiotii, pentru ca rusnacii au interes sa fie un manson de state tampon in disolutie in jurul lor, dar el tot pro-rusi voteaza!
Asa si soldoveanul din Vasului: il fura PSD de 28 de ani. De 28 de ani ii voteaza si devin cei mai saraci din tara. Ce au votat acum un an si vor vota mereu? PSD fratioare!
mda
SoulSearcher [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 15:24
+13/13
nu-i bai.. asistenta sociala sa vina, sa fie bani de birt

da-i dreq de copii, ca astia consuma si nu produc nimic.. ba nici n-au drept de vot pana pe la 18 ani...

citat din viziunea PSD
Da si in Cluj...
Stef_and [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 15:27
+11/11
Nu mai ajung gradinitele. Si nici nu vor sau nu au unde sa mai infiinteze.
Singurul obiectiv PSD atins in ultimii zeci de ani
dandra [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 15:49
+7/7
Fara educatie nu avem gandire, fara gandire nu ne punem intrebari. Nu ne punem intrebari, votam PSD si avem aceleasi cancere la guvernare.

Traiasca PSD, intr-o tara ce va deveni un leagan al incultarii si al natalitatii negative.
Viitoare sedii de partide sau afaceri imobiliare
D-or [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 15:52
+4/8
Legea ce permite comasarea institutiilor de invatamint are in vedere eliberarea spatiilor pentru:
- scoli private - o afacere de milioane de cind cu compensarea de la stat la acelasi nivel ca si invatamintul integral de stat
- sedii de partide
- afaceri imobiliare

Ar fi foarte interesant daca HN ar obtine adresele exacte si ar urmari destinatia acestora in viitorul apropiat.
bine, e bine asa.
...!?! [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 15:54
+6/6
si-n 2025, din vreo 10mil raspanditi prim molda si ungro-vlahia, vreo 5mil vor vota tot oligarhia rosie.
e ok
alex34 [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 16:20
+1/1
investitie PSD pe termen lung..., trebuie sa-si asigure si ei voturile pe viitor
Inchideti o scoala si veti deschide o puscarie
Irina25 [utilizator], Marţi, 13 februarie 2018, 16:59
+4/4
Important e ca toti sa aiba smartphone si feisbuc.