1 € 4,6514 1 USD 3,8054vineri 19 ian 2018
Versiune
Mobile
E momentul zero pentru PSD!
Impotriva prostiei din tara [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 14:30
+14/14
Sa ajungeti la zero cat mai repede ca ati sacrificat Romania pentru binele vostru, jigodiilor!
Dragnea s-a inconjurat numai de secaturi...
cartofil [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 16:30
+2/2
Astia-s oamenii lui, Carmencita, prompterista Firea, Shaideh, Codrin Stefanescu, Iordache, deputatul mitraliera, tot unul si unul. Nu a suportat nici unul mai rasarit in jurul lui, cu frica baiatului de militian care tot la coada clasei a fost, toti erau inainte lui, a mai ramas si repetent. Asa ca acum o sa fie sprijinit de prostanaci de nadejde, loiali dar prostanaci. Si tare ma tem ca echipa celorlati, care au ceva mai multi neuroni (nu deosebit de multi totusi) o sa-i dea un picior undeva. Sunt la fel de ticalosi si sunt ceva mai inteligenti.
Sper sa-l dati jos pe Tudose
ciuma.rosie [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 14:47
+11/11
De asemenea, sper si cred ca nu mai e loc de interpretari, nea Iohannis NU va mai numi un ptemier de la psd. Daca baietii nu sunt de acord cu 2 numiri succesive poate divolva parlamentul si avem ....alegeri anticipate. Doamne ajuta !!!
or sa suspende presedintele
VaseaV [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 15:27
-2/2
si asta doar pentru ca pot dace asta!
!
Dedalus [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 15:05
+4/4
Undeva, departe, e Romania....
Tudose e toast...
demaGOGU [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 15:17
-5/7
...KWJ a gandit/miscat din nou prea lent a doua fronda in PSD.

va urma probabil si suspendarea presh-ului pana la sf lui Ianuarie daca refuza sa promulge legile justitiei.
Saracu Hamstar, haituit de toata lumea
Wanheda [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 15:48
+5/5
De Statul Paralel si basca chiar de pesedistii lui. Eu creca urmeaza un exil la Belina in mijlocul baltii.
mazare
nahir [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 19:41
+1/1
il asteapta in Madagscar.
Sila si greață
batmanss [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 15:29
+9/9
Dragneo meriți câte o flegma de la toți cetățenii României, tu si partidul tau !
Dupa demiterea lui Tudose
Altiro [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 15:31
+5/5
psd-alde pleaca de guvernare, Iohannis va nominaliza alt premier, de alta culoare. N-au decat sa-l refuze de doua ori..
Surpriza ar putea veni de la Tudose
ty [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 18:40
+1/1
ar putea sa-si dea demisia. Oare exista vreun pesedist cu sange in instalatie? Vezi si Grindeanu . . .
Interesant
Celbland [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 15:57
+1/1
Va fi interesant dacă Tudose nu va accepta să demisioneze, împreună cu miniștrii care-l susțin, iar Dragnea va iniția o nouă moțiune de cenzură.

Dragnea are șanse mai mari, fiind susținut de baronii locali care jefuiesc județele la fel ca Dragnea în Teleorman, iar ăștia sunt majoritari.

Apoi să vedem mutarea lui Klaus Iohannis.

Alegerile anticipate ar fi o șansă mare pentru România, în speranța că cei care nu s-au prezentat la vot își iubesc țara și vor pune umărul la eliminarea infractorilor de la conducerea țării.
Dragnea,
paonipao [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 22:00
+1/1
Cel mai bine pentru tine si partidul tau ar fi sa plecati definitiv!
Incercati de un an de zile sa guvernati...si nu va iese nimic. Nu ca as fi avut alte adteptari!
Ti-ai facut un obicei ca la sase luni sa schimbi primul ministru...
Dupa un an de guvernare tu si ai tai nu aveti nici o realizare, nici o investitie realizata, in schimb ati adus haos in economie, instabilitate financiara, bagati statul de drept si legile justitiei in colaps...
Cu fiecare zi ce trece (cu voi la putere)ne departam de democratia occidentala(la care am ravnit atat de mult sa ajungem)si ne transformi intr-o tara autarhica condusa dictatorial de tine si gasca ta de hoti!

Probabil ca Dragnea a facut o lista scurta cu premierii pe care vrea sa-i puna in fruntea guvernului in urmatorul an...nu de alta, dar dupa ce a hotarat sa-l schimbe pe Tudose zilele astea, trebuie sa se gandeasca repede la altul...sase luni trec repede!

Ce bine ne-ar prinde acum niste alegeri anticipate...poate scapam de nelegiuitii astia!