UPDATE Dragnea: Nu se impune un congres si nu exista tabere in PSD / Oamenii spun ca partidul e important sa ramana unit, sa nu cedam in fata nimanui - Hotnews Mobile
1 € 4,6618 1 USD 4,0162luni 18 iun 2018
The 5 Stages of Grief & Loss
Adran [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 17:57
+24/24
1. Denial and isolation
romanii
zigot [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 18:00
+17/17
stiu in ce cheie sa interpreteze spusele sefului(inca) psd
Astia mint si cand respira
ciuma.rosie [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 18:15
+19/21
Fituica doamnei secretare de la Videle era scrisa ori de dragnea, ori de vreun sclav de la Halena 3. Chiar ne luati de prosti, hotilor !!!
Exista doar satre si bulibasi penali
Plagarus [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 18:25
+20/20
Toti sunteti cu Belina rosie pe galoane !!!
Dragnea a iesit ca sa dea ordine partidului si A3
Kivek [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 18:28
+18/20
slugile de la Antena 3 nu stiu ce sa faca pana cand nu iesi Dragnea sa transmita care e linia de atac....deci nu e niciun scandal si nu e nevoie de Congres!


ati inteles ba...Mircea Badea , Gadea ???
In PSD exista unasnimitate: da sa traiti sefu
ty [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 18:28
+15/15
asta cand sunt fata in fata. Cand se intorc cu spatele zic cu voce scazuta: sa te ia dracu "sefu". Pentru ca seful sa se aleaga cu ceva trebuie sa transfere oarece malai catre "comunitatea" respectiva ca doar nu da de la el.
Dragnea este
Frank777 [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 18:42
+20/22
ajutat de la Budapesta care il ataca pe Tudose...nu vrea congres ca il dau afara din PSD si merge la puscarie.Cu Stanescu cu tot.
Oare?
takada [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 18:55
+13/15
Pai daca nu-s tabere ce cauta la Vaslui,condamnatul penal Dragnea Liviu?

marele sef de partid se duce cu negocierea in bat la baroni,pentru a-si negocia pozitia de "sef" in partid.

Halal "sef" de partid.Parca A.Nastase sau V.Ponta aveau alta scoala,alta clasa.Dar partidul este prea corupt pentru a mai fi salvat.
VICLENIE
morometu [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 18:59
+15/15
Sinonime: perfidie, falsitate, trădare; şiretenie, şiretlic, stratagemă. ...
Dragnea cauta sprijin peste tot
Grandgousier [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 19:16
+12/12
Sa mearga si la Zavoranca acasa,poate-l ajuta fantomele alea...
cei asta vraja vasluiului?
pb80tm [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 19:41
+7/7
hai dragneo bagale un cantec de leagan, adoarmei pe moldoveni si dupa fa congresu ca deocamdata sunt nervosi pe tine.
dracnea
liviu_ [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 20:49
+4/4
este speriat de moarte...
face turnee, promite si neaga orice problema ,cand este clar pt toata lumea ca nu este asa!

ii este frica de moarte de congres...

trebuie sa fim FOARTE atenti, este nu numai un moment propice pt legi tampite de justitie... este si un moment propice pentru legi impotriva romaniei si in interesul ungariei si al udmr! ei stiu asta si profitand de frica lui dracnea o sa ceara cat mai multe drepturi si probabil chiar si o forma de autonomie
dar cine va ataca?
levierul [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 21:16
+5/5
statul parelel ?
Cam cat de prost sa fii sa pui botul la imbecilitatea asta?
Locul lui Dragnea este in parnaie, nu la conducerea PSD, darmite a Camerei Deputatilor.
E clar...
blackarrow [utilizator], Vineri, 12 ianuarie 2018, 21:50
+6/6
dragnea practica politica strutului , a batistei pusa pe tambal, de genul cainii latra, ursul trece ...deci nesimtire maxima in psd , adica "noi sa fim binee, sa fim uniti in rele , ca daca ne spargem nu facem nimic ,cum mai inselam?" .
Nu-i intereseaza absolut deloc de ailalti fraieri , ma intreb pana unde pot escalada nemerniciile astea ...
Nici in fata justitiei nu cedati ?????
Plagarus [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 8:53
+3/3
" Victimele " propriilor rapturi din pozitii de influenta politica,"alesii " nu se predau ci doar fug din RO.
normal !!!!
asada [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 12:15
+3/3
Apelul catre unitate si rezistenta in fata tuturor ,este tipica bandelor de hoti,pungasi si borfasi din lumea din care face parte cu onor,ciuma rosie !!!!
al paispelea congres il paste...
ernst [utilizator], Sâmbătă, 13 ianuarie 2018, 14:54
+1/1
...intrebarea e: cine e noul iliescu?