1 € 4,5950 1 USD 3,8316sâmbătă 23 sep 2017
Versiune
Mobile
Who's my b*tch?
trem [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 17:24
+27/33
Pe cine ne bazam...pai Curtea Constitutionala e a noastra. Facem o sesizare mica acolo si se rezolva...o pun ei in forma erudita si o dau la temelie Parchetului.

Uneltele sunt Tudorica si Dorneanu, iar haturile sunt la penalii Dragnea si Tariceanu.
Infractorilor...
LLLL [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 18:01
+26/36
..., luati mana de pe justitie ca iese REVOLUTIE!!!
Oare?
Iorgovan [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 18:34
-14/24
Nu prea se tem ei de proiectii laser si de concerte ad-hoc la tobe. Revolutiile se fac de catre barbati, nu de niste putoi cu coc si pantofiori rosii...
ohoho
Dr.Mythnick [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 19:28
+10/18
retardul e avansat la tine...
barbati
gogu_milogu [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 19:32
+9/17
asa ca tine mai pacaliciule?!.....
Schimba ti numele in porcovan
un domn [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 19:48
+9/13
Asa ne motivezi sa te includem in campania sanitara impotriva infectiei ciuma rosie!
doua
nahir [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 19:18
+13/19
lepre, una condamnata penal si cealalta in curs de condamnare penala, fac plangere impotriva celui ce ii ancheteaza, ca ce? ca a respectat legea?
si de cand CCR este superioara legal Parchetului General si DNA?
pentru cele 2 lepre cat si pentru alti bambleci care din prostie sau interes le sustin partea, CCR = Curtea Constitutionala s Romaniei. adica acea institutie care analizeaza constitutionalitatea legilor si nimic altceva.
de asemenea, tot pentru cele 2 lepre si amicii lor, sa le spuna CCR ce inseamna neamestecul puterilor in stat, adicatelea politicul nu trebuie sa se amestece cu executivul.
sunt curios pana unde va merge obedienta si pupincurismul lui dorneanu et co.
Who's my b*tch?
trem [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 17:24
+9/13
Pe cine ne bazam...pai Curtea Constitutionala e a noastra. Facem o sesizare mica acolo si se rezolva...o pun ei in forma erudita si o dau la temelie Parchetului.

Uneltele sunt Tudorica si Dorneanu, iar haturile sunt la penalii Dragnea si Tariceanu.
Absolut nimic pentru binele tarii
tudorLeo [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 17:43
+30/36
Nimic, absolut nimic pentru tara asta! Totul pentru a salva propriile funduri tabacite de pupicurile liderilor regionali. Toti stau ca niste marionete si privesc de pe margine cum vreo 5 oameni dirijeaza Romania direct in prapastie... Iar noi astia de rand, stam ca prostii si acceptam ca rudele de varsta a treia inca se lasa pacalita de penali sa-i voteze
Principiul loialitatii pentru Lolek si Bolek...
JestersTear [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 17:43
+23/29
... se citeste prin principiul loialitatii fata de inaltele lor idealuri infractionale. Nu ai asa ceva, atunci trebuie sa dispari ca o masea stricata.
Mama voastra de hoti
This_User_Is_Real [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 17:48
+32/38
Cred ca doar o revolta populara mai schimba ceva in "politica" acestor nemernici. Au ajuns toti infractorii sa se faca pe balaurii cu institutiile statului. De la nivelul tribunei la care se afla, trebuie luati, dusi in piata publica si biciuiti. Cu vorba buna nu merge cu astia. Degeaba incerci sa le explici ca nu e bine ce fac, degeaba le atragi atentia, degeaba esti tu ala pacifistul care vrea sa nu fie violent, pentru ca astia te iau de fraier si iti fura chilotii in timp ce tu dialoghezi cu el.
Paharul se umple incet, incet. Iar cand ultima picatura va fi cazut, sa va fereasca Dumnezeu!!!
mda...
Dr.Mythnick [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 17:49
+20/26
o sa dorm foarte bine cand astia doi or sa fie la puscarie sau sub 2 m de pamant...
Gura pacatosilor Dragnea si Tariceanu
Altiro [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 17:50
+22/28
adevar graieste: "se incalca principiul loialitatii care ar trebui sa existe intre institutiile si autoritatile intr-un stat democratic", atunci cand parlamentarii se opun cercetarii de catre justitie a colegilor lor penali..
astia nu au inteles ca...
..13 [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 18:28
-5/7
Exista check and balance:

Rog Ambasadorul USA sa mai treaca pe la Tudorel ca sa ii mai treaca prin mateerie ca dansul , ministrul nostru, poate din cauza varstei, este un pic mai rigid in gandire si pricepe mai greu.

ceea ce orice copil din scoala in USA intelege nu poate inca saadmita tovarasul Tudorel si asta dauneaza grav democratiei, statului de drept si parteneriatului strategic dintre cele doua tari.

Aferim au infrant!
Politie politica
Picsius [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 17:52
+20/26
De asta sunt suparati cei doi domni: ca odata alesi nu li se da libertatea sa ancheteze dupa bunul plac. Imaginati-va personalitati din cele mai gretoase care, odata ajunse in parlament, incep sa cheme judecatori si procurori la ordine sub pretextul anchetelor parlamentare.

Chestia asta nu se numeste incalcarea principiilor dintr-un stat democratic cum le place domnilor sa argumenteze ci comunism sau dictatura!
2 netrebnici
nano2k [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 18:11
+9/15
Lolek si Bolek ai Romaniei.
nu le-a iesit si nici nu o sa le iasa...
..13 [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 18:31
+6/12
Miscarile pentru protectia infractorilor politici si de aceea uite cat zbucim, cata agitatie, cate hartii - ce sa mai zbatere adevarata pentru bunul mers al tarisorei noastre...

Dupe ce l-am ascultat aseara pe Tudorel - care a cam transpirat dande iexplicatii care nu se pre legau - penalii au inteles ca urmeaza marea nenorocire pentru ei si atunci dai si lupta, ca la 48...

Ghinion de nesansa si altii sunt pe baricade!
"borfesismul"
yellowdog [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 18:56
+9/13
politica de stat a acestor borfasi
HUOOOOO
MoemBius [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 20:00
+9/15
Gunoiuuuuuuuu
Am venit sa luam Gunoiuuuu
avetzi 2 gunoaie mari de tot
unu Tariceanu/Moliceanu/Razgandeanu zis si oo mici
sau ala fara scula
Si tov Draqnea
ba
unde e separatia puterilor in stat?
mda...
liviu_ [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 20:01
+7/13
acum ca CCR e la ei... daca cineva nu face cum dicteaza stapanii... hop la CCR...
cand CCR chiar functiona... nu erau atat de dornici sa sesizeze institutia
Haideți in strada
batmanss [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 20:12
+11/17
Ce mai stăm ?
Borfașii ăștia doi își bat joc de țară.
Organul reprezentativ suprem al poporului roman
LeeView [utilizator], Miercuri, 13 septembrie 2017, 20:14
+6/12
era sa zic o prostie ...
Cei doi ciumpalaci
Rescator [utilizator], Joi, 14 septembrie 2017, 8:13
+4/4
Tradiceanu-Naraskin-Sterling si Ayatolahul de Teleorman Abu Dragneev sunt admiratorii infocati si
slugile umile ale lui Putin.Ei adora"Verticala Puterii"
instituita in URSS 2.0.Daca nu sunt opriti la timp vor
distruge si ce a mai ramas din Romania.Armata,un pilon
al Statului, au distrus-o deja(din ordinul lor direct,pana la
12 septembrie,M.Ap.N. a realizat doar 8,5% din Planul
de Inzestrare pe anul 2017.In consecinta de la gargara cu 2% din PIB pentru Aparare s-a ajuns la 0,7%,spre
bucuria "prietenilor "nostril istorici).Tot ce fac astia se incadreaza clar la INALTA TRADARE.
felicitari !!!!
asada [utilizator], Joi, 14 septembrie 2017, 12:44
+4/4
Pentru alegerea fotografiei alese ,cu cele doua lichele politice !!!! Priviti si fiti atenti la buzunare ,borfasii atat asteapta !!!