1 € 4,5950 1 USD 3,8316luni 25 sep 2017
Versiune
Mobile
In sfarsit, o noutate
Setalcott [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 14:54
-1/17
Guardian a descoperit cu disperare ca altii fac cu metode stiintifice si pentru bani ceea ce main stream media face la nimereala si din convingeri ideologice. Pazea, CNN, WaPo si Guardian, era suprematiei voastre e la inceputul sfarsitului.
Chiar crezi ca media n-o face si pentru bani?
andipetre [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 15:25
-1/13
Ma indoiesc ca salariile alea mari vin doar de la ideologi sinceri...
Epoca dezvaluirii coruptiei
narub [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 22:53
+1/1
si a spunerii adevarului n-o sa apuna niciodata. Cainele de paza al democratiei trebuie sa muste nu sa linga talpile stapanilor vremii.
Ortografia, mama ma-sii...
Radu [anonim], Luni, 17 iulie 2017, 15:13
+4/4
"indentificarea şi organizarea angajamentelor"
uuu!..
Mazeta [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 15:19
-12/16
Cucuveaua mov trebuie să-și pună cravată violet.
rock
TLiviu [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 15:40
+3/9
lipsa banilor si intrarea intrun con de umbra au convins o pe SM - a intrat intr o hora a ligi anti -justitiare - ce sa- faci exista persoane care sponsorizeaza din greu lupta impotriva justitiei .
Cand aud de Londra - ma gandesc la Adamescu ,problema cu asociatiile astea e ca amaricani se gandesc la bani lor si cum sa fie ei siguri ca bani lor nu vor fi furati ....cu lacrimi pentru bastani corupti din romania nu merge .
Imre e un vechi agent de influenta maghiar
Bogdan_100 [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 17:27
+4/10
Cu obiective clare, precise, urmarite cu tenacitate de distrugere a statului Roman. Alianta cu un securist de la noi imbatranit in rele, Melescanu, il ajuta sa intre direct in cercurile guvernamentale. Rezultatele se vad.
Cine ne explica ce inseamna asta ????
cartofil [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 22:07
+5/5
Sunt niste date insiruite, probabil corect, dar care este semnificatia si importanta pentru romani sau statul roman nu ne spune autorul.
rock
TLiviu [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 22:55
+1/3
de fapt trebuie citit pe dos -adica informatii de spre lupta anticoruptie trebioe citit clar loby pentru "vai cate drepturi sint incalcate si abuzuri sunt facute in numele Anticoruptie " e pasul urmator rafinat al samecherilor cu bani ...in curand Romania va fi scoasa drept tara cea mai oropsita de securisti de la DNA , culmea chiar romani vor sustine acest lucru , aici ar fi ceva de spus despre lipsurile de la DNA in sensul ca e nedrept ca la televiziuni tot felul de lepre sa apara jignind si acuzand oameni si institutia DNA cred ca ,oameni din aceasta tara au dreptué sa afle tot ..adica inregistrari ,audio -video ,TOTul sa fie facut public ...dar ce sa-i faci occidentul NU prea intelege CEDO -Remes imi da dreptate -si REMES e un corupt . Tara asta sufera din cauza coruptiei enorm , de nedescris.