1 € 4,5988 1 USD 3,9154marţi 24 oct 2017
Versiune
Mobile
Halep
xanti [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 11:40
-10/18
Este locul 1 la imobiliare ,vile de lux blocuri si castele.
Combinatia ideala: Postac pro-PSD si anti-Simona.
OviCti [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 12:49
+3/11
Dumneata esti si mai jos de locul 2, la postacit, cu toate ca o faci cu sarg atat pro-PSD cat si anti-Simona. Ciudata combinatia, parca pe vremea lui Ponta ordinul pe unitate era invers.
Dar daca tragi tare sunt sanse sa ajungi pe locul 2, ca doar nu degeaba lucrezi pe doua planuri. Nici nu ai prea multi colegi care sa "dãi si luptã" la ambele categorii.
Apropo care se plateste mai bine?
Ori banii ce ii castigi de la Dragnea ii "investesti inteligent" in pariuri sportive si iesi la final tot pe zero?
Daca o rugati frumos...
Prostu' satului [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 14:17
+1/9
... poate se indura si va da si dvs. o camera la subsol, sa nu mai fiti atat de frustrat.
atat i-a mai ramas simonei...
mitocanu [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 12:34
-1/9
locul 1 la lovitura lunii...
da' uite ce frumos atarna...
zaboo [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 13:01
-6/14
cam asa suna asta pentru starleta
hehe
muciflenduri [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 14:40
+3/11
Cu siguranta una din putinele consolari, pe care le ai, pe langa insuccesul lui Halep.
Se zice ca femeile pot fi scorpii ingrozitoare, dar e socant sa vezi o femeie urand cu atata ardoare o alta femeie cu care nu are nici cea mai mica legatura, una care nici macar nu stie ca existi.
E ca si cum un limbric ar spune 'Dumnezeule, ce proasta e oaia aia, nu va fi niciodata tigru'.
e dispret
zaboo [utilizator], Marţi, 18 iulie 2017, 2:38
0/0
nu ura, mai bacil... nu mai face pe desteptul degeaba
siigur
muciflenduri [utilizator], Marţi, 18 iulie 2017, 10:22
0/0
La cat rahat mananci, se vede ca confunzi termenii. Cand dispretuiesti pe cineva, nu devii obsedat de acea persoana. Uita-te lung in oglinda si pune-ti niste probleme existentiale. Asta e modul in care vrei sa imbatranesti?
dar nu din
victor L [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 13:06
+2/10
banii tai!
E meritul ei.
Tu la ce esti pe locul doi in lume?
!
neo13 [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 14:36
-3/9
eternul hit romanesc: "atat de aproape..."
Simo tu esti nr.1 si vei ramane pt.totdeauna un nr
Plagarus [utilizator], Luni, 17 iulie 2017, 19:25
+1/1
Un bun national,ce trebuie incurajat si ocrotit de cei rai si pizmasi.
Karolina Pliskova 6855 puncte (+1 loc)
RaduAndreea [utilizator], Vineri, 21 iulie 2017, 13:01
0/0
+1 asta inseamna ca a urcat in loc=> era pe 2...Si Simona...unde era?