1 € 4,6346 1 USD 3,9431sâmbătă 16 dec 2017
Versiune
Mobile
Dragnea?
fdaniel [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 19:35
+21/27
Sau ALTI repetenti, ca el.
A scapat ieftin. Comana a fost lichidat...
cartofil [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 21:42
+12/14
Se pare ca rokerul mustacios si infractorul condamnat definitiv e mai periculos decat pare................. A trecut la alt nivel, de la hotii la alte cele....... Mafiot sicilian 100% .
A scapat ieftin. Comana a fost lichidat...
cartofil [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 21:42
+2/4
Se pare ca rokerul mustacios si infractorul condamnat definitiv e mai periculos decat pare................. A trecut la alt nivel, de la hotii la alte cele....... Mafiot sicilian 100% .
A scapat ieftin. Comana a fost lichidat...
cartofil [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 21:42
+2/4
Se pare ca rokerul mustacios si infractorul condamnat definitiv e mai periculos decat pare................. A trecut la alt nivel, de la hotii la alte cele....... Mafiot sicilian 100% .
Eroare
seb_h [utilizator], Duminică, 21 mai 2017, 18:58
0/0
Rockeru' plii...era un parlit de pishcator de corzi. Dar, sa nu uitam, adolf a fost un pictor ratat...
Vorbele si efectul contondent
Sati [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 19:47
-13/13
Reactie tardiva.
Asta ti se intimpla cind spui adevarul...
floriniulian [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 19:48
+35/37
Statul mafiot a reactionat pentru adevarurile pe care le-a spus in ultimul timp.

Inclusiv ca Dragnea a fos un repetent.
Acum ceva vreme spunea despre DRAGNEA !
JoeM [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 20:16
+28/32
Dragnea a ramas Repetent........oare cine l-a batut!
Bine i-au facut
2mai [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 20:27
+35/39
Cum de si-a permis sa dazvaluie in direct la Antena 3 ca marele corifeu, faraonul, voievodul natiunii romane, Dragnea Liviu, a ramas repetent in facultate? In primul rand cum de si-a permis acest individ sa il lase repetent pe acel tanar eminent, punand in pericol astfel propasirea, progresul, si totodata viitorul tarii noastre!
Nu este acelasi Oprean...
Canadian13 [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 20:38
+31/33
care a zis ca Dragnea a ramas repetent sau cam asa ceva ?
Are Dragnea niste sustinatori mai infocati sau asa sunt studentii la Poli din ziua de azi ?
Ei, ca orice mafiot care se respecta
Wanheda [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 21:22
+14/16
Necromantul cafteste prin smardoi.
motivul ?
bbshark [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 20:41
+15/15
o fi suparat pe careva .... http://revistapresei.hotnews.ro/stiri-radio_tv-21742594-video-mircea-opran-profesor-politehnica-ginerele-lui-nicolae-ceausescu-povestit-antena-3-cum-liviu-dragnea-ramas-repetent-facultate.htm
Mafia
DT34 [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 22:12
+15/15
Dragnea actioneaza in stil mafiot si nu e prima oara cand actioneaza in acest stil.
Sa ne tinem gura?!
Entiu [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 22:37
+15/15
Oare se va musamaliza!?
Ce-i de făcut, exceleaza statul mafiot?!
preentare tendentionasa
iliterat_b3-a5-8c-30-58-1f [utilizator], Sâmbătă, 20 mai 2017, 17:40
+6/6
Titlul stirii este extrem de tendentios: da, Oprea afost batut. Da, a fost o tentativa de omor! Doar ca asta nu are nicio legatura cu calitatea dumnealui de "fost ginere al dictatorului", ci cu cea de PROFESOR, este razbunarea pentru faptul ca a dezvaluit ca infractorul dracnea ramasese repetent!