1 € 4,6400 1 USD 3,9322duminică 19 nov 2017
Versiune
Mobile
Mai atenti HN!!
__alex__ [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 17:08
+15/17
"Ghita avea permis de conducere si buletin de Slovenia"

Avea permis si buletin FALSE.
deci....
liviu_ [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 17:15
+22/26
omu care are teveviziune.... da mesaje anti cine vrea el la acea televiziune.... televiziunea nu e inchisa, si oamenii nu sunt luat la intrebari... la dracu nici macar amenda nu primeste

e persecutata politic....
asta e la fel cum e persecutat bor cu inca o scutire de impozit si la parohiile popilor
cata vreme
nahir [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 19:03
+3/5
ideologia de partid este hotia, normal ca ghita se simte persecutat politic.
politica hotiei, a lui, e in contradictie cu politica statului si poporului roman, deci, in mod logic, e persecutat politic :))
ii trebuie vreo 15-20 ani de reconversie politica, la "facultate".
persecutat politic?!
fc [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 19:15
+4/6
nu e membru PSD sau al unui satelit al acestuia?
e un bofas si atat
cica
splinty [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 17:37
-1/1
win-win situation
nu
revo [utilizator], Sâmbătă, 20 mai 2017, 11:47
0/0
e cam 1000 - 0 pt. Ghita. Si asa va ramane, pt. ca SRI il va apara pana la sfarsitul sfarsitului lui. Trebuie doar sa faca si sa spuna ce i se ordona.
Insa, daca va avea veleitati de vedeta si va actiona de capul lui, atunci va deveni dispensabil la orice ora din zi si din noapte, oriunde s-ar afla.
O fi terorist!
asavreau [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 17:39
+2/4
Numai dacă ești terorist poți spune că nu ești bine tratat în România.
O fi terorist!
asavreau [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 17:39
+2/4
Numai dacă ești terorist poți spune că nu ești bine tratat în România.
Normal
CalinMircea [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 18:07
-3/7
Mai poate cineva să creadă că va păți ceva?? Corb la corb nu scoate ochii! Nici un om al sistemului nu va păți ceva vreodată. Vezi : Băsescu, Coldea, Kovesi, etc.
O auzi voci
Sati [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 18:20
+2/4
Politica te ridica, politica te coboara.
Deci
mitg [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 18:38
+3/5
Un azilant a ajuns si Ghita.
Saracu'
Robin_W [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 19:30
+2/4
Atunci extradati-l la Guantanamo Bay
Curaj, Ghita!
Altiro [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 20:01
+4/6
Sunt pline puscariile din Romania cu "persecutati politic"de toate calibrele. Deci, haide, Ghita, lasa frica, vine vara cu caldura si-i placut la mititica!..
Ghita
miss saloane [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 20:04
0/4
Un nume predestinat, un fel de Coposu dar cu sorici si care e mai motivat financiar decat a fost motivat Coposu de idealuri.
unele glume chiar nu se fac
revo [utilizator], Sâmbătă, 20 mai 2017, 11:48
0/0
.
Va asigur ca nu e nici o gluma
miss saloane [utilizator], Duminică, 21 mai 2017, 23:39
0/0
Ghita se vede echivalentul lui Coposu.
Favorizat politic, acum " persecutat" politic ????
Plagarus [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 20:08
+3/5
Nenea asta marturisea ca nu-si stie nici IPul,dar la manevrat contracte era cu PSDul in spate !
cum adica esti
ostrogotul [utilizator], Vineri, 19 mai 2017, 20:44
+2/4
persecutat politic`? Ca la putere doar is prietenii tai. Sau vrei sa spui ca PSD persecuta politic`?
persecutia politica
thebblack [utilizator], Sâmbătă, 20 mai 2017, 7:52
+1/1
in romania persecutia politica este o trista realitate. dar nu urmele de caine de genul sebastian ghita sunt cei persecutati, ci ceilalti 20 de milioane.