1 € 4,5583 1 USD 0,1539miercuri 24 mai 2017
Versiune
Mobile
Vedeti
mitg [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 20:41
+20/28
"A avut parte de doua transplanturi de rinichi (1988 si 2004) si de sase transplanturi de inima"

Asta inseamna sa ai bani ...
concluzia e ca
transalpinarum [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 22:09
+9/23
indiferent de catzi bani ai, moarte te inhatza. Nimeni si nimic nu e vesnic! Ce au facut banii? Un babalac de 99 ani poate a luat dreptul la viatza unei persoane mai tinere care nu are atatzia bani... jenant.
"Fake news"
uniculvasile [anonim], Luni, 20 martie 2017, 21:09
+19/23
Intru şi eu aici ca să atrag atenţia că cele 6 transplanturi ale lui Rockefeller sunt un fonfleu marca world news daily report (un site de satiră)


http://www.snopes.com/media/notnews/rockefeller.asp
ref transplant
miticul [hotnews.ro], Luni, 20 martie 2017, 21:14
-6/14
E o stire a Rador: http://www.rador.ro/2015/06/12/portret-magnatul-si-filantropul-david-rockefeller-implineste-100-de-ani/
:))
uniculvasile [anonim], Luni, 20 martie 2017, 21:34
+7/9
OK, înseamnă că Rador a pus botul
m-ai facut curios
ampersand [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 23:16
+11/11
Am citit articolul si-aici am ras cu lacrimi:

"În primăvara anului 2015 David Rockefeller a suferit al șaselea transplant de inimă la vârsta de 99 de ani [...] şi a reînceput să facă jogging la o săptămână după operaţie." :)))
un alt link interesant despre clanul Rockefeller
zizin [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 22:08
-2/8
https://israelect.com/reference/WillieMartin/NEWS-11.htm
Care este regimul odios...
Nyk1 [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 21:25
-9/23
...care dă inimi și rinichi de transplant „fără număr” unor astfel de oameni, în locul miilor de tineri care poate ar mai fi avut ani buni de trăit dacă ar fi primit la timp organele?

Nu-mi spuneți; este chiar patria libertății -- USA ! Acolo unde ai libertatea și privilegiul de a-i sluji pe Rockefeller și pe Soros.
Spre deosebire de Regimul Bullshevin
Locke Lamora [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 0:49
+8/10
Care a casapit oameni cu zecile de milioane, chiar di copii, vezi Holodomorul.
pe care Rockefeller i-a finantat
varu_maftei [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 10:25
+1/3
Astia finanteaza toate partile in razboaie, oricare castiga, ei gcastiga.
Vad ca era Archon
Lucian Ilea [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 21:34
-9/13
interesant ca pe planeta mea sunt atata de multi Archoni
fiece planeta si stea are cate un spirit
Eu sunt Archonul acestei planete de lumina numita Gaia sau Geea sau Lumina
pt ca am facut deja 7 miliarde de oameni si 52 de miliarde de fiinte inteligente pe aceasta planeta albastra frumoasa
multe planete vin sa ma viziteze sa invete de la mine
2.7% deocamdata sau 250 de milioane de noi fiinte sau sfere mici de lumina
vor ajunge in spatiul etic cu 4+1 dimensiuni in 21 august 2020
dar acest procent va creste...16% la sf acestui an 2017 si 50% anu viitor si...e o hiperbola de gradul 4
in 9 mai 2017 intram in ziua a sasea
daca reusesc sa repar greselile spionilor mei nu vom mai avea razboi nuclear pe planeta facuta de mine acu 4.5 miliarde de ani
si de aceea am stat 41 de cicluri de 37.71892 zile fiecare in testul Agarthei din 12 ianuarie 2013...spre a salva spiritul Atlantiei si al Agarthei
am ajuns deja la duhul sfant si la natura nemanifestat la virgina
cu dragoste Apollo
ba da' cata lene aveti in voi
gica pantalon [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 21:36
+9/17
de fapt a avut 16 transplanturi de inima, 4 de limba, 3 de stomac si 2 de preput.
Nu a fost fiul lui John D. Rockefeller
idragosh [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 21:38
+15/17
Nu a fost fiul lui John D. Rockefeller ( cel mai bogat om din istorie ) ci al fiului acestuia, John D. Rockefeller Jr.
hahahaha
ampersand [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 21:47
+14/16
Ati "muscat-o", dle Popa, cu cele sase transplanturi de inima :)))))
Rockefeller= comunism
tudurache [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 21:57
+2/26
Imi vine sa ma dau cu capul de pereti! Cica David Rockefeller a fost antiocomunist!?
D Rockefeller si neamul lui au pus bazele comunismului. In prima duma rusesca ,90% erau nerusi,majoritatea aterizand in rusia direct de pe Wall Street.William Boyce Thompson, nimeni altul decat directorul lui “Federal Reserve” a SUA devine seful Bancii Nationale a Rusiei,desigur desfiintand toate celelalte banci.
“Standard Oil Company”, imperiul lui Rockefeller, pun mana pe 50% din campurile de petrol de la rusi,iar celelate neamuri are lui Rockefeller,dupa marea revolutie bolsevica au luat in stapanire imense resurse din urss.
esti tare :)
ampersand [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 22:44
+2/24
Am facut scoala si facultatea-nainte de '89; daca la orele de economie politica as fi spus ca Rockefeller e exponent al comunismului, mai mult ca sigur as fi fost exmatriculat si parintii luati la-ntrebari (ar fi fost un fel de "Papa nu e catolic" din "Cismigiul" lui Grigore Bajenaru :)))
n-a zis ca e comunist, ci ca l-a creat
varu_maftei [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 10:27
0/4
n-a zis ca e comunist, ci ca l-a creat in scopul sau propriu
Corect
Toni_Romania [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 14:05
+1/5
Si Capitalismul neoliberal Bolsevismul leninist sunt doua tentacule ale aceleasi caracatite numita Wall Street.
Ma-sa a spus odata:
Zalmoxis [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 23:46
-1/11
"Daca fiul meu vrea razboi, va fi razboi."
Acuma poate o fi facand razboi cu dracusorii cu furci de pe lumea ailalta.
!!Mai departe
CalmArius [anonim], Marţi, 21 martie 2017, 7:50
+1/3
Mai departe cine duce stafeta!?
Stie cineva de pe aici!?
Urmeaza Soros
Mucusor Ban [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 7:55
+4/8
AMR mic.
Ati pus botul la trolii care au deschis forumul
Susufler0 [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 10:31
+6/6
si nu ati sesizat cel mai interesant lucru : faptul ca mosul a recunoscut ca a facut parte dintr-o conspiratie secreta internationala
avand ca scop globalizarea ! ComisiaTrilaterala. Grupul Bildenberg
si voi vorbiti de transplanturi de rinichi !
Ziua internationala...
OvidiuStoica [anonim], Marţi, 21 martie 2017, 11:55
0/4
Doamne ajuta, chiar daca cu prea mare intraziere.

20 martie ar trebui declarata ca "Ziua internationala de lupta impotriva globalismului" si sarbatorita de fiecare natiune.
vazand poza...
press_to_reset_the_world [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 12:19
+2/4
prima impresia a fost ca il am in fata mea pe soros bacsi...eu cred ca de fapt toti rockefellerii si soros sunt una si aceeasi persoana.... astfel ca de fapt primul rockefeller a fost si ultimul iar soros este doar " rockefeller reinvented"...:)))
Taica-su
Toni_Romania [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 14:07
0/2
Taica-su prin 1920 zicea unui reporter "Poti sa ma intrebi orice, dar nu ma intreba cum am facut primul meu milion de dolari". Si nu era o gluma.
recomand cu caldura
..13 [utilizator], Marţi, 21 martie 2017, 17:21
0/0
a se citi Flash boys si dupe discutam despre ceea ce inseamna sa fii vizionar,