1 € 4,5737 1 USD 3,9476vineri 21 iul 2017
Versiune
Mobile
Dar ei SUNT extremisti... chiar nu inteleg?
Prea_Tarziu [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 12:36
-13/21
Adica probabil asa erau si Germanii inainte de WWII, daca-i faceai extremisti se atacau. Englezii pun semne pe usile polonezilor si omoara polonezi pentru ca sunt polonezi. Englezii SUNT extremisti si americanii de asemenea au luat-o pe aceeasi carare.
extremism vs nationalism
andreiu [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 13:08
+7/11
Undeva exista o limita destul de firava si nu f clara intre nationalism si extremisim. iar cateva reclame pot face aceasta limita si mai difuza pana dispare in ochii unora.
...
Algernon [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 12:38
+14/20
cel putin trei din companiile de mai sus sunt in Romania si nici nu au luat in considerare retragerea reclamelor de la anumite posturi de televiziune...
citation required
georgebb [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 12:55
0/18
Care este sursa afirmatiilor tale ? Care companii ?
serios.. care companii ??
georgebb [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 21:34
+5/5
Asta suna a afirmatie Antena3/Romania TV. Arunci acuzatii vagi fara sa spui cine anume si de unde stii asta.
Deci: la ce companii te referi ?
Au auzit ca este spatiu pe Antena 3
jackalphonse [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 13:23
+4/4
Cica acolo ar fi plecat firmele in sprijinul protestatarilor.
haha
mihai.mihaita [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 14:11
+1/1
buna asta!
extremism
baronul stanganbuch [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 13:37
-1/13
pe naiba, de fapt vor sa renegocieze preturile.
posibil
mihai.mihaita [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 14:12
-3/3
pai daca google face propaganda, de ce sa nu faca UK ca sa-si mai scoata parleala? :D
google si youtube
mihai.mihaita [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 14:05
-9/11
google si youtube : o nesimtire legala!

ne cere cineva permisiunea sa inghitim reclamele agresive????? NU! asa ca, multa multa ...... google si youtube
Da, iti cere...
meme_youyou [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 14:13
+7/11
...dar nu esti atent.

Vrei totul gratis, nu? Am de amenajat gradina, te bagi sa muncesti moca? Te astept!
Reclamele nesimtite, agresive, sunt criticate
jackalphonse [utilizator], Luni, 20 martie 2017, 15:16
+6/6
Nu toate reclamele.
Daca-ti amenajez gradina, dar iti fur castravetii ma mai chemi?
Clipurile acelea care se deschid fara sa apesi un play consuma date. Ar fi bine sa stiu si eu cat consuma, pentru ca datele se platesc, costa bani nu doar timp.
adblock
un.om [utilizator], MarĊ£i, 21 martie 2017, 3:27
+1/1
Google este prietenul tau. Chiar si cand iti da raspunsuri contra lui.

Il poti folosi sa cauti orice. Ai citit bine... ORICE!

Un singur exemplu de cautare pentru tine: cum blochez reclamele